25 czerwca 2024

Moda na ciemne kolory

Ciemne kolory są piękne, ale mogą być trudne do noszenia. Kluczem jest stworzenie kontrastu pomiędzy ciemnym kolorem a każdym kolorem, który z nim zestawisz. Jest to prawdziwe dla każdego koloru, ale jest to szczególnie ważne dla kolorów, które są już nastrojowe i mniej przyjazny, jak czarny i granatowy. Jeśli chcesz nosić ciemny kolor, oto kilka wskazówek:

 

-Dodaj jasność. Każdy jasny kolor będzie dobrze kontrastował z ciemnym. Spróbuj założyć biały lub inny jasny top włożony do ciemnych dżinsów, aby podkreślić swoją talię i biodra. Dodaj zabawną biżuterię w uzupełniającym kolorze, aby rozjaśnić swój wygląd.

 

-Nie czuj się ograniczona przez swoją zwykłą paletę kolorów neutralnych. Nadruki, błyskotki i wzory również mogą dodać kontrastu, którego potrzebujesz. Odważne wzory w czerwieni i żółci będą na przykład wspaniale wyglądać z granatowymi lub czarnymi spodniami.

 

-Lekkie dodatki w neutralnych kolorach, takich jak biel i srebro, nie będą wyglądały na zbyt zajęte, chyba że zamierzasz osiągnąć taki właśnie efekt. Więcej na menties.pl