25 czerwca 2024

Instalacje odpylania

Przekrwienie oskrzeli i płuc, degradacja tkanki płucnej, suchość i chrypka, zmiany w aktywności neuronalnej mózgu. Skutki te mogą być przejściowe lub nawet pozostać w mniejszym lub większym stopniu jako przewlekłe procesy patologiczne (pneumopatia drażniąca). Unikanie długotrwałego przebywania w zapylonych pomieszczeniach jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania chorobom związanym z pyłem, jednak nie zawsze jest to możliwe. Instalacje odpylania oferują Państwu optymalne rozwiązanie tego problemu.

Pył jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi boryka się personel zakładu produkcyjnego. Zanieczyszcza on powierzchnie, zakłóca harmonogramy produkcji i podrażnia płuca pracowników. Wymuszony przepływ powietrza, zapewniany przez odpylacze, usuwa kurz zanim dostanie się on do powietrza. Odpylacze usuwają wiele różnych rodzajów materiałów. Odpylacze typu suchego są stosowane na liniach technologicznych, gdzie materiały zawierające drobny pył są produkowane lub przenoszone między przenośnikami. Dobra instalacja odpylania oferuje wysoką niezawodność i trwałość, w połączeniu z wyjątkowo niską ceną.

W trosce o zdrowie i ochronę instalacje odpylania przed szkodliwymi zanieczyszczeniami jest bardzo ważny dla każdego PRACOWNIKA. Jest to nierozwiązany problem nie tylko w sferze medycyny, ale także w naszym codziennym życiu. pYŁ – ogromny problem dla osób cierpiących na alergie, astmę, zapalenie oskrzeli. W celu ochrony przed zanieczyszczeniem powietrza i oddychać świeżym powietrzem, ważne jest, aby zainstalować nowoczesny system oczyszczania spalin i pyłu. Jest to kluczowe w branży spawalniczej, energetycznej, drzewnej, spożywczej, metalowej i farmaceutycznej.