23 maja 2024

Bagażnik samochodowy na rowery

Najbardziej podstawową cechą bagażnika samochodowego dla rowerów jest to, że jest on przeznaczony do przewozu rowerów na szczycie samochodu. Idealnie, bagażnik samochodowy na rowery będzie pasował do każdego samochodu i będzie przeznaczony do przewozu rowerów o dowolnym kształcie, dowolnej długości, dowolnej szerokości i dowolnej wadze. Powinien pasować automatycznie, bez narzędzi i bez blokowania dostępu do bagażnika.

Bagażnik na rowery samochodowy powinien zapewniać wysoki stopień bezpieczeństwa, w tym być tak zaprojektowany, aby żadna część roweru nie leżała między drzwiami samochodu a podłogą. Powinien przewozić rowery o dowolnej długości, od czubka do ogona, i musi przewozić każdy rower, którym można jeździć. Powinien być składany bez użycia narzędzi i bez blokowania dostępu do bagażnika. Powinien składać się łatwo, bez użycia narzędzi, na płasko lub z niewielkim nachyleniem Powinien rozkładać się szybko, bez narzędzi, na płaskim terenie lub o niewielkim nachyleniu.

Bagażnik samochodowy do przewozu rowerów jest narzędziem wielozadaniowym. Jest w stanie przewozić rowery pomiędzy różnymi punktami. Jest również w stanie przewozić ładunki dla innych środków transportu. Sam bagażnik jest tak zaprojektowany, aby był składany, dzięki czemu można go przechowywać w ciasnej przestrzeni.

Bagażnik posiada nadwozie, które składa się z dwóch metalowych części połączonych ze sobą.  Ma miejsce, które jest wykonane z polietylenu o wysokiej gęstości. Miejsce to ma nośność 300 kg. Jest zaprojektowany w taki sposób, aby można było zaparkować pod dowolnym kątem. Pozwala to na utrzymanie samochodu w równoległej pozycji do innych aut.